Hakkımızda
Neden Bizi Seçmelisiniz?
Hakkımızda

Sağlam Metal Ferforje olarak 1987 yılından beri, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti esas halan hizmet politikamızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 34 yıldır estetik ve kaliteli yapılar üretiyor, müşterilerimize estetik hizmetler sunuyoruz. Gelişen teknoloji ve kendini yenileyen tasarım anlayışlarına ayak uyduruyor, müşterilerimizin tüm taleplerine cevap verebilecek bilgi birikimimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

Uzun yıllardır ferforje üretimi ve ferforje tasarımı alanında içimize, aynı zamanda da müşterilerimizin içine sinen işler ortaya çıkarmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yenilikçi iş disiplinimiz sayesinde deneyimli personellerimiz ve çekirdekten yetiştirdiğimiz ekip arkadaşlarımız ile her geçen gün kendi çıtamızı bir basamak yukarı çıkarıyor, yüksek kalite üretimler ortaya koyuyoruz. Ferforje alanında tüm ihtiyaçlarınız ya da sormak istedikleriniz için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Sağlam Metal Ferforje bünyesinde ferforje apartman villa kapıları, sürgülü bahçe kapıları, duvar üstü bahçe korkulukları, cam korkuluklar, masalar ve sehpalar, dubleks iç merdiven, çelik çatı ve yangın merdivenlerine kadar geniş ürün yelpazesinde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz birinci sınıf kaliteli hizmetlerimiz, üretim aşamasından montaj aşamasına kadar büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır.

Ferforje üretiminde ortaya çıkan ürünlerin estetiği kadar kaliteli ve uzun ömürlü olması da çok önemlidir. Sağlam Metal Ferforje olarak kaliteyi teknolojiyle birleştiriyor, sabırlı bir şekilde büyük bir özen içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bizimle iletişime gereken hızlı bir şekilde teklif alabilir, uygun fiyat seçeneklerinden faydalanabilir, alanında uzman personelimiz aracılığıyla sağladığımız üst düzey hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İletişime Geç